Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator ajtee.cz - Děláme IT jinak
O nás

IT a vše kolem něj nás opravdu baví.

Náš příběh

Naše dlouholeté zkušenosti z mezinárodního prostředí a velkých firem jsme se rozhodli zužitkovat po svém. Založili jsme společnost a s týmem šikovných lidí budujeme přátelské a otevřené prostředí.

IT obecně i práce s lidmi nás opravdu baví, což na nás při spolupráci uvidíte. Vaše podnikání můžeme a chceme posunout dál.

Poznejte náš team

Náš šéf
Vít (43 let)
inovace, management
IT nás opravdu baví. Naši přidanou hodnotu pro vás vidím nejen v našich bohatých zkušenostech, ale i ve schopnosti vše správně komunikovat.
Mentor
Honza (46 let)
konzultace, obchod
Já jsem ve firmě hlavně přes IT procesy a management. Jestli chcete poradit, co s IT, jsem váš člověk. Kromě toho se ve firmě věnuji komunikaci se zákazníky.
Síťový guru
Ondřej (36 let)
bezpečnost, sítě
Zabezpečím připojení vaší firmy a zoptimalizuji rychlost sítě. Máte více poboček? Pojďme se podívat, jestli je nemůžeme propojit lépe a ještě ušetřit.
Vynálezce
Jakub (39 let)
serverová řešení, cloud
Nechcete kupovat a starat se o servery? Pobavíme se o cloudu. Nechcete, aby vaše data opustila firmu? Není problém, vše nainstalujeme u Vás.
Puntičkář
David (38 let)
hlasové služby, komunikace
Online komunikace je v současném světě větší téma než kdy jindy. Pomůžu vám navrhnout řešení, jak komunikovat za pomoci nejmodernějších technologií.
Srandista
Adam (39 let)
uživatelská zařízení, Intune
Moderní uživatelské pracoviště je moje doména. Pomůžu vám se vším, co pro svoji každodenní práci používáte.

Něco málo z naší historie