Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator ajtee.cz - Děláme IT jinak
O nás

IT a vše kolem něj nás opravdu baví.

Náš příběh

Naše dlouholeté zkušenosti z mezinárodního prostředí a velkých firem jsme se rozhodli zužitkovat po svém. Založili jsme společnost a s týmem šikovných lidí budujeme přátelské a otevřené prostředí.

IT obecně i práce s lidmi nás opravdu baví, což na nás při spolupráci uvidíte. Vaše podnikání můžeme a chceme posunout dál.

Poznejte náš team

Náš šéf
Vít (43 let)
inovace, management
IT nás opravdu baví. Naši přidanou hodnotu pro vás vidím nejen v našich bohatých zkušenostech, ale i ve schopnosti vše správně komunikovat.
Mentor
Honza (46 let)
konzultace, obchod
Já jsem ve firmě hlavně přes IT procesy a management. Jestli chcete poradit, co s IT, jsem váš člověk. Kromě toho se ve firmě věnuji komunikaci se zákazníky.
Síťový guru
Ondřej (36 let)
bezpečnost, sítě
Zabezpečím připojení vaší firmy a zoptimalizuji rychlost sítě. Máte více poboček? Pojďme se podívat, jestli je nemůžeme propojit lépe a ještě ušetřit.
Vynálezce
Jakub (39 let)
serverová řešení, cloud
Nechcete kupovat a starat se o servery? Pobavíme se o cloudu. Nechcete, aby vaše data opustila firmu? Není problém, vše nainstalujeme u Vás.
Puntičkář
David (38 let)
hlasové služby, komunikace
Online komunikace je v současném světě větší téma než kdy jindy. Pomůžu vám navrhnout řešení, jak komunikovat za pomoci nejmodernějších technologií.
Srandista
Adam (39 let)
uživatelská zařízení, Intune
IT a vše kolem něj nás opravdu baví.

Něco málo z naší historie