Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator ajtee.cz - Děláme IT jinak
O nás

IT a vše kolem něj nás opravdu baví.

Náš příběh

Naše dlouholeté zkušenosti z mezinárodního prostředí a velkých firem jsme se rozhodli zužitkovat po svém. Založili jsme společnost a s týmem šikovných lidí budujeme přátelské a otevřené prostředí.

IT obecně i práce s lidmi nás opravdu baví, což na nás při spolupráci uvidíte. Vaše podnikání můžeme a chceme posunout dál.

Poznejte náš team

Vít
Inovace, Obchod
IT nás opravdu baví. Naši přidanou hodnotu pro vás vidím nejen v našich bohatých zkušenostech, ale i ve schopnosti vše správně komunikovat.
Jan
IT management
Já jsem ve firmě hlavně přes IT procesy a management. Jestli chcete poradit, co s IT, jsem váš člověk. Kromě toho se ve firmě věnuji komunikaci se zákazníky.
Daniel
2nd level support
Poskytnu vám technickou servisní podporu na akutní problémy nebo dlouhodobější úkoly. Telefonicky, online nebo za vámi rovnou přijedu.
Kateřina
Project management
Naplánujeme a zrealizujeme váš nový IT projekt nebo klidně převezmeme ten stávající. Snadno vplujeme do vašeho prostředí a přineseme návrhy na řízení projektu podložené certifikovnými metodologiemi.
Karel
Konzultace
Pomohu vám s dlouhodobou strategií pro vaši společnost. Identifikujeme prostředí dle potřeb vašich i zákazníků a společně navrhneme optimální řešení, aby vše spolehlivě fungovalo.
Denis
Bezpečnost, sítě
Zabezpečím připojení vaší firmy a zoptimalizuji rychlost sítě. Máte více poboček? Pojďme se podívat, jestli je nemůžeme propojit lépe a ještě ušetřit.

Něco málo z naší historie

1x1