Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator ajtee.cz - Děláme IT jinak
Reference

Jednou z našich největších priorit je vaše spokojenost

Naši zákazníci, které už to baví

Jiří Koutník
DB Schenker

Potřebovali jsme zajistit kvalitní IT podporu pro jedno z našich významných středisek, které pracuje ve směnném provozu. Při tom nejde o středisko, kde by byly systémy dlouhodobě neměnné, naopak různé inovace a změnové projekty jsou zde velice časté. Kvalitní a spolehlivá podpora provozu, a vedle toho nepřetržitá práce na nových projektech, je pro nás extrémně důležitá. Vlastními silami jsme to už nezvládali, a tak jsme se rozhodli pro outsourcing IT podpory. Oslovili jsme firmu Ajtee.cz. Jejich přístup mě nadchnul. Jsou velmi profesionální v dodávce domluvených služeb a vůči našim stále rostoucím požadavkům také velmi flexibilní. Zapadli do našeho IT úseku zcela přirozeně. Dnes nám poskytují i kvalitní projektové manažery na další důležité projekty. Rozhodně to nejsou chladní roboti, co by splnili jen to, co musí. Sami přicházejí s užitečnými nápady. A co je neméně důležité, rozumíme si i po normální lidské stránce. 

Pavel Švarc
PSV Cargo

Společnost Ajtee.cz nám velice pomáhá při zajišťování IT služeb a podpory. K vyřešení a zajištění služeb přistupují profesionálně a zároveň s pochopením pro běžného uživatele. Pokud nastane problém jsou vždy operativně k dispozici a zvládnou najít nejlepší možné řešení v dané situaci. Tímto bych chtěl moc poděkovat za profesionální přístup a spolehlivost. Děkuji a doporučuji tým Ajtee.cz.

Damien Thorn
RISTRE

Ajtee.cz jsem si vybral pro outsourcing našeho IT. Spolupráce je naprosto perfekní. Oceňuji zejména rychlost řešení problémů a lidskou komunikaci, srozumitelnou i pro nás “neajťáky”.Adam Karásek
CARE Česká republika

Ajtee.cz poskytuje naší organizaci velmi cennou pro bono IT podporu, kterou si nemůžeme vynachválit. Naše přání jsou plněna pohotově, profesionálně a především velmi mile. Děkujeme a doporučujeme!


Jaroslava Ester Evangelu
Brněnská personalistika

IT technologie jsou pro naši práci v BP klíčové, zvláště v době, kdy se její značná část přesouvá do online prostředí. Mou parketou je však psychologie, nikoli IT. Proto velmi oceňuji, že mám ajťáky, kteří nejprve pochopili, jak fungujeme, a až poté navrhli řešení. Úměrně našim potřebám i možnostem, v pohodě, komunikativně a s vtipem. Svou spolehlivost a spokojenost klienta chápou jako základ své práce, nikoliv výsledek.

1x1